SANET | Network | Services | Projects | News Press | FAQ | Contact

Sanet logo

Contact
Postal Address
Board of Directors
Board of Administrators
--- Správcovia uzlov SANET-u

Bratislava | Banská Bystrica | Košice | Liptovský Mikuláš | Martin | Michalovce | Nitra | Piešťany | Prievizda | Prešov | Ružomberok | Tatranská Lomnica | Trenčín | Trnava | Zvolen | Žilina

Bratislava
    FEI STU
    Ing.Emil Barta
    FEI STU
    Ilkovicova 3
    Bratislava 81219
    E-mail: emil@elf.stuba.sk
    Telefon: 02-60291 522, 60291 575
    Fax: 02-65429 400

    CVT STU
    Ing. Peter Hermann alebo Ing. Julius Binder
    CVT STU
    Nam. Slobody 17
    812 43 Bratislava
    E-mail: hermann@cvt.stuba.sk alebo binder@cvt.stuba.sk
    Telephone: 02-52961 573
    Telephone: 02-5710 4184
    Fax: 02-52494 351

    SAV
    Stefan Kohut
    Vypoctove stredisko SAV
    Dubravska 9
    Bratislava
    E-mail: comcstko@savba.sk
    Telefon: 02-54774422
    Fax: 02-375 851

Banska Bystrica
RNDr. Lubos Elias
UAKOM UMB
Kyjevske nam. 6
Banska Bystrica 97401
E-mail: Lubos.Elias@uakom.sk
Telefon: 048-4131 876
Fax: 048-4131 875
Kosice
    UVT TU
    Ing. Peter Gerda
    UVT TU
    Bozeny Nemcovej 3
    Kosice 042 00
    E-mail: peter.gerda@tuke.sk
    Tel:055-6025 106
    Fax:055-6253 582

    UVT UPJS
    RNDr. Emil Hutnan
    UVT UPJS
    Park Angelinum 9
    Kosice 04154
    E-mail: hutnan@upjs.sk
    Telefon: 055-6222 920
    Fax: 055-6231 776
Liptovsky Mikulas
Martin Plch
Skolske vypoctove stredisko
Hurbanova 6
Liptovsky Mikulas 031 19
E-mail: martin@svslm.sk
Telefon: 044-5526 221
Fax: 044-5526 220
Martin
Ing. Miroslav Borik
JLF Univerzity Komenskeho
Zaborskeho 2
Martin 036 45
E-mail: borik@mt.sanet.sk
Telefon: 043-4281533
Fax:
mobil: 0905 443289
Michalovce
Ing. Stanislav Kralovsky
Skolske vypoctove stredisko
Spitalska 8
071 92
E-mail: skral@svsmi.sk
Telefon: 056 6441 994
Fax: 056 6442 187
Nitra
RNDr. Peter Skrovina
CVTaI
Slovenska polnohospodarska univerzita
Tr. A. Hlinku 2
Nitra 949 76
E-mail: peter.skrovina@uniag.sk
Telefon: 037-6508 861
Fax: 037-6511 560
Piestany
Ing. Ludmila Kamenicka alebo Jozefina Piknova
SVS - Skolske vypoctove stredisko
Bernolakova 14
Piestany 921 69 ludka@svspn.sk alebo joja@svspn.sk
Telefon: 033-7623218, 7622387
Fax: 033-7624211
Prievidza
Ing. Emil Krsak
Fakulta riadenia a informatiky
Zilinska univerzita
Bakalarska 2
971 01 Prievidza
E-mail: emil@utcpd.sk
Telefon: 046-5423 056
Fax: 046-5425 255
Presov
Ing. Martin Marusak
LVT PdF UPJS
Ul. 17. novembra 1
Presov 081 16
E-mail: marusak@unipo.sk
Telefon: 051-7725 706
Fax: 051-7725 547
Ruzomberok
Jan Varga
Fakulta riadenia a informatiky
Zilinska univerzita
Bystricka cesta 21
034 01 Ruzomberok
E-mail: varga@utcru.sk
Telefon: 0905 580 661
Fax: 0848 4321 746
Tatranska Lomnica
RNDr. Daniel Novocky CSc.
Astronomicky ustav SAV
059 60 Tatranska Lomnica
E-mail: dnovocky@ta3.sk, rkomzik@ta3.sk
Telefon: 052-7879 130
Fax: 052-4467 656
Trencin
Ing. Emil Golian
Centrum informacnych technologii
Trencianska univerzita
Studentska 1
911 50 Trencin
E-mail: golian@tnuni.sk
Telefon: 032 7400 101
Trnava
Ing. Milan Hancin
UVIT MtF STU
Pavlinska 16
917 24 Trnava
E-mail: milan@mtf.stuba.sk
Telefon: 033-5511975
Fax: 033-5511975
Zvolen
Ing. Tibor Weis
Ustav Vypoctovej Techniky
Technicka Univerzita
Masarykova 24
Zvolen 960 53
E-mail: tibor@tuzvo.sk
Telefon: 045-5206 674
Fax: 045-5330027
Zilina
Ing. Pavol Podhora
Ustav Vypoctovej Techniky
Zilinska univerzita
Moyzesova 20
Zilina 010 26
E-mail: podhora@uvt.utc.sk
Telefon: 041-5621781-2 ext. 126
Fax: 041-5626961
SANET, Vazovova 5, 811 07 Bratislava, Slovakia, tel/fax: +421-2-52498094,
E-mail: www-admin@sanet.sk